Boileriai: kokį pasirinkti?

Kuomet prireikia vandens šildytuvo – labai nesunku pasimesti gausioje informacijos jūroje. Boileriai, rodos, toks paprastas prietaisas, kuris geba atlikti tik vieną ir pačią pagrindinę vandens šildymo funkciją. Gana keista, kad paieškos kartais taip užtrunka. Tačiau juk kiekvienas mūsų nori rasti tobuliausią pasirinkimą. To įtakoje tenka pergalvoti daug skirtingų variantų, kurie galiausiai veda link aukščiausios kokybės.

MODELIS. Pagrindinis skirtumas tarp egzistuojančių vandens šildytuvų yra tas, kad vieni jų yra horizontalūs, o kiti vertikalūs. Šiuo atveju pasirinkimas varijuoja priklausomai nuo to, kurioje vietoje prietaisas bus dedamas. Tiesa, vertikalūs pasirenkami kur kas dažniau, kadangi estetiškai jie atrodo kiek gražiau. Tačiau faktas tas, kad horizontalūs kur kas greičiau įšyla, kadangi jame cirkuliuojamas vanduo turi praeiti mažesnį kelią, kol apeina ratą. Jei boileriai laikomi tokiose vietose, kur jų niekas nemato, tokiu atveju nėra skirtumo atsižvelgiant į estetiką. Geriau žiūrėkite į funkcionalumą.

KLASĖ. Visi puikiai išmanome buitinės technikos klasifikaciją. Jeigu norite sutaupyti – rinkitės A+++ klasės prietaisus. Šie boileriai gal kiek brangesni, tačiau labai greitai investicija atsiperka, kadangi nereikia leisti didelių pinigų sumų, kurios vėliau gali būti sumokamos už elektrą.

TURIS. Boileriai skiriasi ir tuo, kiek šilto vandens jie geba pateikti. Apsiskaičiuokite, kiek šilto vandens per parą namuose yra išnaudojama. Žinoma, verta pagalvoti ir apie ateitį, nes jei šiuo metu gyvena du žmonės ar nėra jokios galimybės, kad greitu metu gali apsigyventi trys? Nesinori gyventi nekomfortabiliai, o dažniausiai vienas boilerio pašiltinimas skiriamas visai parai. Taip pigiau. Įsigykite vieną kiek didesnės talpos ir šildykite tik kartą per parą. Nuolatos energiją siurbiantis mažesnis kainuos jums daug brangiau.

SPALVA. Ne esminis aspektas, kuris lemia pasirinkimą, tačiau jeigu norite pritaikyti prie namuose esančio dizaino – pasirinkimas egzistuoja. Anksčiau buvo gaminami tik balti, o šiuo metu galima pasirinkti iš pačių įvairiausių spalvų. Daugelis renkasi juodus, kadangi jie blizgūs, gražiai atrodo tačiau tiesa tokia, kad ant pastarųjų labai matosi vandens nubėgimai, kurie neatrodo labai patraukliai.

KAITINIMO ELEMENTAS. Šiuo atveju boileriai turėtų būti skiriami ne pagal tai, ar kaitinimo elementas yra spiralinis, ar keramikinis, o kaip stipriai ir greitai jis geba pašildyti vandenį. Paprasčiausiai net ir šios dvi rūšys yra skiriamo kiek smulkiau priklausomai nuo to, kokio galingumo daiktą nuspręsite pirkti.

Boileriai – puikus prietaisas, kuris leidžia namuose džiaugtis nuolatine šiluma. Pamirškite pečiaus kūrenimą vasaros metu. Turėti karštą vandenį nebūtina net ir tik tokiu atveju, jei kaisite vandenuką ant ugnies. Viskas įmanoma labai paprastai ir gana pigiai pasitelkus moderniuosius boilerius.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *