Granuliniai katilai

Žmonės, kurie gyvena nuosavuose namuose, gali patys pasirinkti šildymo sistemą, kuria naudosis. Šiandien įvairūs gamintojai siūlo skirtingus pasirinkimus, kurie prisitaiko prie klientų poreikių bei lūkesčių. Norint apsispręsti, kokią sistemą pasirinkti, turi atsakyti sau į kelis klausimus. Kaip žinia, namus šildyti galima malkomis, granulėmis, briketais ar net dujomis bei dyzeliu. Pasirinkimas yra išties platus, tad jūs turite įvertinti, kiek laiko gali skirti savo namų šildymo palaikymui bei kiek pinigų galite skirti katilui. Kalbant apie tai, kas šiandien yra populiariausia bei susilaukia daugiausiai vartotojų dėmesio – granuliniai katilai yra pačiame centre. Pastarieji nereikalauja didelio dėmesio ir nepasižymi pačiomis didžiausiomis įrengimo kainomis, tad šis variantas yra pats optimaliausias. Šildant namus granulėmis, jūsų išlaidos net ir šalčiausią žiemos mėnesį bus mažesnės ne, kad gyventumėte bute. Taip jau yra, jog šis šildymo sistemos apsirinkimas yra ekonomiškas ir patogus visiems vartotojams. Siekiant išsiaiškinti, kuo granulinis katilas yra geresnis pasirinkimas nei kitos alternatyvos, pateiksime keletą argumentų bei pavyzdžių.

Greičiausiai visiems puikiai žinoma, jog namų šildymas malkomis yra pats pigiausias pasirinkimas. Žinoma, kaina nėra vienintelis aspektas, kuris daro įtaką mūsų pasirinkimui ir ši situacija yra puikus pavyzdys. Nors malkos bei tokio tipo katilai yra pigiausi, tačiau esama ir neigiamų aspektų. Visų pirma reikia turėti patalpas, malkų sandėliavimui, nes jos užima daug daugiau vietos nei granulės, taip pat kiekvieną dieną turite kurti katilą ir skaldyti naujas malkas. Tai nėra itin patogu ir atima laiko, na o jo šiuolaikiniam žmogui ir trūksta labiausiai. Tuo tarpu granuliniai katilai yra šiek tiek brangesni, tačiau jų naudojimas yra išties paprastas ir nesudėtingas. Granulių sandėliavimas nesukelia jokių problemų, nes pastarosios yra parduodamos maišais, kurie lengvai atranda vietą namo katilinėje. Vartotojams pakanka po kartą per savaitę pripildyti talpą granulėmis ir katilas veikia pats, be jokios papildomos pagalbos. Na žinoma, galbūt jums reikės išpilti susikaupusius pelenus, tačiau tai tikrai nėra sudėtinga ir neužima laiko.

Taigi, granulinis katilas yra pats optimaliausias pasirinkimas, kuris yra siūlomas šiandieniniam vartotojui. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį ir į gamintoją, nes kiekvienas iš jų turi savo specifiką bei reputaciją. Jei šiuo metu ieškote katilo, atkreipkite dėmesį į tą, kuris pagamintas jotul firmos. Tai užtikrins katilo ilgaamžiškumą ir galėsite juo naudotis daugybę metų be jokių nesklandumų. Tai viena ir geriausių firmų, kurią galite pasirinkit kaip savo namų šildymo sistemos gamintoją.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *