Kaip išsirinkti tinkamus akinius?

Kiekvienas norime su akiniais atrodyti stilingai ir jaustis patogiai. Išsirinkti akinius nelengva. Jei tinkamai parinkti, jie vizualiai pakoreguoja veido bruožus, bet  netinkamai –  tik dar labiau juos iškraipo. Kaip žinoti, kokios formos rėmeliai jums labiausiai tinka?

Kai pirksite akinius, mados  vaikytis nereikia juk tai, kas madinga, tinka ne visiems. Akinių rėmeliai moterims yra puikus aksesuaras, o jų pasirinkimas labai didelis, todėl įdėję truputį pastangų, rasite akinių rėmelius kaip tik jums. Taip pat reikia nepamiršti, kad akiniai visų gydymo priemonė, skirta nusilpusiam regėjimui pagerinti. Jei dėl prasto regėjimo turite nešioti akinius visą dieną, pasistenkite, kad jie būtų patogūs. Aakinių rėmelių plotis turi atitikti jūsų veido plotį, o kojelės ne per ilgos ir ne per trumpos ir nesiliesti prie veido. Akiniai turi nespausti ir gerai laikytis ant nosies. Matuojantis akinius,  pasukiokite galvą, staigiai pasilenkite. Akiniai neturi nukristi ar nusmukti.

Atkreipkite dėmesį ir į jūsų veido bruožus. Tinkamai parinkti akiniai išryškins jų pranašumus. Pavyzdžiui, jei jūsų nosis didelė, tiks didesni akiniai. Matuojant akinius, stebėkite, kad viršutinė rėmelių linija sutaptų ir atkartotų antakių liniją. Rėmeliai gali siekti antakius, tačiau jokiu būdų neturėtų jų visiškai uždengti. Tarpas tarp akinių rėmelių viršaus ir antakių turėtų būti nedidelis. Atidžiai pažvelkite į veidrodį ir stebėkite, akinių rėmelių forma i būtų priešinga veido formai. Jei jūsų veidas apvalus, rinkitės kampuotus akinių rėmelius, atvirkščiai, jei veidas griežtas, kampuotas – aptakių formų akiniai.

Akinių rėmeliai taip pat gali atskelisti jūsų būdą, charakterį. Auksiniai rėmeliai kaip ir auksinis laikrodis parodo, kad jų savininkas mėgsta pabrėžti savo statusą. Nedidelius akinukius plonais rėmeliais paprastai nešioja nepasitikintys savimi žmonės. Akinius masyviais rėmeliais renkasi įžimybės ir atlikėjai, norėdami sukurti charizmatišką įvaizdį. Nederinkite akinių rėmelius vien tik su drabužių spalva, nes tada jums prireiks labai daug porų, kad jos tiktų prie jūsų skirtingų rūbų komplektų.

Toliaregių akinių lęšiai padidina žmogaus akis, todėl galite pasidažyti tamsesnių spalvų šešėliais – rausvais, violetiniais, rudais. Spalva turėtų būti artima akių rainelės spalvai, bet  neturi būti per ryškūs. Vidinius akių kampučius ryškinkinti pasirinkite šviesesnius šėšėlius, o atstumą nuo voko vidurio iki išorinio kampučio dažykite tamsesniais.

Trumparegių akinių lęšiai pažamina akis, todėl nešiojant tokius akinius patariama jas dažyti ryškiau. Labiausiai tinka natūralūs, žemės atspalviai: violetiniai, melsvi, žalsvi, pilki. . Reikėtų venkite per daug šviesių šešėlių, kad nesusidarytų mieguistų akių vaizdas. Akys atrodys gilios ir išraiškingos, jei išorinius viršutinių vokų kampus paryškinksite tamsesniu pieštuku ar šešėliais. Tik nereikėtų apvesti visų akių, nes tai jas optiškai dar labiau sumažins. Blakstienas geriausiai dažyti labai juodu tušu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *