Kompiuterinė diagnostika

Ne vienas pritartų, jog labai sunku prognozuoti kas bus ateityje. Viskas taip sparčiai tobulėja ir vystosi, jog sunku tuo patikėti. Prieš daugelį metų nebuvo galima įsivaizduoti, kad žmonių gyvenimas bus neatsiejamas nuo įvairių technologijų, o keliauti po pasaulį taip paprasta ir lengva. Tikimybė, kad butas ar namas staiga sugrius yra labai maža. Visgi laikui bėgant pastatai taip pat sensta, jų konstrukcijos tampa ne tokios tvirtos. Kol nenutiko nelaimingų įvykių, reikia stebėti namo sienas, sekti šildymo sistemos duomenis ir kitus smulkius pakitimus. Kartais žmonės ignoruoja nelaimės ženklus, nes yra prie jų tiesiog pripratę. Pavyzdžiui, mirksinčios lemputės ir staiga pradėję gesti elektriniai prietaisai gali įspėti apie elektros instaliacijos problemas. To pasekoje gali kilti gaisras. Ne išimtis ir automobiliai. Turbūt automobilių savininkams yra tekę girdėti apie tokį dalyką kaip kompiuterinis testavimas, kuris dar vadinamas kompiuterine diagnostika.

Šio proceso metu, šiuolaikinių kompiuterinių technologijų pagalba, iš anksto nustatoma daug galimų gedimų. Šiuos gedimus nuspėja ne vienerius metus vystytos kompiuterinės sistemos. Būtent šių sistemų dėka dvidešimt pirmame amžiuje padedamos atskleisti ir neseniai pradėtų gaminti modelių problemos. Kartais jos būna net labai pavojingos. Visi žino, jog atsarga gėdos nedaro, todėl dar neįvykus nemaloniems dalykams, kompiuterinis testavimas automobiliui yra reikalingas. Tai lyg žmogui eiti pas gydytoją, atlikti tyrimų. Lygiai kaip apsilankymas ir nuodugnus sveikatos patikrinimas gali padėti išvengti sunkių ligų, taip automobilių diagnostika gali atskleisti gręsiančius automobilio gedimus. Automobilius kaip ir žmones, gali užklupti daugybė įvairių ligų, gedimų. Tuo tarpu nuolat rūpinantis ir reguliariai tikrinant būklę, galima iš anksto apsisaugoti nuo daugelio dalykų.

Akivaizdu, jog stebėjimas, reguliarus patikrinimas, diagnostika bei prevencija lemia ilgesnį automobilio tarnavimo laiką, o kalbant apie žmogų, tai gali reikšti ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą. Visgi nutinka taip, jog remonto reikia pačiai kompiuteriniai technikai. Namuose kompiuterius turi daugelis žmonių. Jais atliekama daugybė įvairiausių dalykų. Vaikai dažniausiai žaidžia kompiuterinius žaidimus, jaunimas pramogauja žiūrint įvairius filmus, klausantis muzikos, vyresni kompiuterius naudoja daugiausia darbui. Taip pat šiais laikais visi pasinėrę į socialinius tinklus, turi elektroninius paštus. Kuomet kompiuteris sugenda, tai prilygsta katastrofai. Sustoja visi minėti dalykai ir žmogus lieka kaip be rankų. Šiuo atveju niekas neprarasta, nes tiesiog reikalingas kompiuterinės technikos remontas. Tai puikiai atlieka įvairūs meistrai. Visuomet gedimo atveju savo kompiuterius galima patikėti jiems, o jie lyg daktarai, „pagydys“ kompiuterinį įrenginį.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *