Kremavimo paslaugų kaina

Jei nusprendėte, kad kremavimas yra geras pasirinkimas atsisveikinti su mylimu žmogumi – svarbu pagalvoti apie kainą, kuri sudaro esminį pasirinkimo skirtumą. Kremavimo paslaugos nėra labai brangios atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje jos nėra vykdomos labai ilgai. Aišku, visas remiasi dar ir į tai, kokių paslaugų jums reikia. Jei gyvenate toli nuo Kėdainių, tuomet papildomų problemų sudaro žmonių atvažiavimas iki vietos, kadangi daugelis kartu su žmogaus palaikų deginimu apeigas taip pat pasiryžta atlikti vietoje. Kiti – priešingai. Taigi, kiekvienas gali pasirinkti konkrečiai jam labiausi tinkantį variantą. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Ar verta sakytis pilna komplektą?

Kremavimo paslaugos Kėdainiuose siūlo pasisamdyti profesionalą, kuris suorganizuos visas pareigas. Taigi, jums nereikės rūpintis maistu, fotografu ir gedulinga muzika. Aišku, tai jau kainuoja papildomai, tačiau daugeliu atveju tai kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi toli gražu ne kiekvienas tokią sunką dieną turi dar jėgų užsiimti laidotuvių procesijos aspektais. Paprastai kremavimas kainuoja iki 2 000 litų. Taigi, tai yra gryna suma kurią jūs sumokėsite už žmogaus palaikų deginimą. Į ją įeina ir tam tikro pobūdžio paprastas karstas be jokių pagrąžinimų. Tačiau dažnai ir siūloma engti karstų su plastikiniais papuošimais, kadangi sudeginus jų pelenai susimaišo su žmogaus. Kuo minimalesnis jis bus – tuo geresnis pasirinkimas. Pigesnis variantas visada yra pirkti pilną komplektą, o ne tik deginimo paslaugas.

Ką dar siūlo krematoriumas Kėdainiuose?

Daugiau informacijos galite rasti oficialiame puslapyje, taigi, viskas ko jums reikia bus vienoje vietoje. Kremavimo paslaugos taip pat, jei pageidaujate, apima ir profesionalaus fotografo paslaugas bei gedulingos muzikos radimą. Vietoje galite įsigyti ir urną. Pasirinkimas jų yra labai platus, tad kiekvienas ras tokį variantą, kuris labiausiai atitiktų laidojamo žmogaus charakterį ir vidų.

Kremavimo paslaugos padės paskutinį kartą tarti sudie mylimam žmogui.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *