Lubrikantų rūšys

Šiais laikais erotinių prekių paklausa nuolatos auga. Tuo pačiu didėja ir pasiūla, kuri siūlo daug daugiau prekių bei galimybių. Žinoma, turint omenyje tai, jog daug informacijos šia tema nėra, ne kiekvienas iš mūsų žino pagrindinius prekių skirtumus ir gali atsirinkti tai, kas jam geriausiai tinka. Galbūt prezervatyvai ir nekelia daug klausimų, juk čia viskas gan paprasta ir nesudėtinga, tačiau visiškai kita tema yra lubrikantai. Pastarieji gali būti ne tik skirtinų skonių, funkcijų, bet ir gamybos būdų, na o apie tai žino tikrai ne visi vartotojai. Niekam ne paslaptis, jog Lietuvoje populiariausi lubrikantai Durex, tad šį kartą aptarsime skirtingas jų rūšis, funkcijas ir kitus ypatumus. Būtent tai jums padės išsirinkti norimą prekę ir išvengti nejaukių pokalbių su parduotuvėse dirbančiais konsultantais. Greičiausiai daugelis sutiktų, jog apie tokius dalykus klabėti su nepažįstamais asmenimis yra nesmagu, tad daug geriau žinoti reikiamą informaciją, na o atėjus į parduotuvę tiesiog pasiimti tai, ko jums reikia. Taigi, šiek tiek plačiau apie lubrikantus.

Visų pirma reikėtų pabrėžti, jog lubrikantai gali būti skirtingų paskirčių. Vieni jų skirti paaštrinti lytinius santykius, na o kiti skirti masažui. Pastarieji nėra tokie populiarūs ir turi įvairių alternatyvų, tad jų neanalizuosime. Vertinant pagal populiarumą, lubrikantai Durex yra sąrašo viršūnėje, tad aptarkime, kokias galimybes bei pasirinkimus jūs turite. Visų pirma šie lubrikantai skiriasi pagal sudėtį. Galbūt jūs to nė nežinojote, na o ši informacija yra be galo svarbi. Jūs galite lubrikantus, pagamintus vandens, vandens – silikono arba tiesiog silikono pagrindu. Tai priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių, o galbūt net ir jautrumo. Teigiama, jog kai kurie žmonės yra tiesiog alergiški silikonui, tad jiems reikėtų rinktis tik vandens pagrindu pagamintus gaminius. Kalbant apie tai, kuo skiriasi šie lubrinkantai, konkrečiai atsakyti nėra laba paprasta. Visi esame skirtingi ir turime skirtingus pojūčius, tad geriausia išbandyti skirtingus gaminius ir tokiu būdu atsirinkti tai, kas jums priimtiniausia.

Dar vienas skirtumas, kuriuo išsiskiria šios priemonės – lubrikantų rūšys. Vienas iš paprasčiausių ir niekuo neišsiskiriančių pasirinkimų – neutralūs. Jie neturi skonio, kvapo ar kokios nors funkcijos. Tuo tarpu kiti gali padėti atidėti lytinio akto pabaigą, skleisti malonų kvapą, o galbūt net ir turėti šaldomąjį efektą. Šioje vietoje viskas priklauso nuo jūsų pomėgių bei noro išbandyti naujoves. Jei manote, jog tokios prekės negali suteikti dar daugiau malonumo – neskubėkite susidaryti išankstinę nuomonę. Išbandykite kelis skirtingus produktus, na o tada jau galėsite vertinti. Tikrai ne be reikalo atsiranda skirtingi lubrinkantai bei kitos erotinės prekės. Didžioji dalis vartotojų jomis naudojasi ir vertina kaip papildomą priemonę, leidžiančią patirti daugiau malonumo. Taigi, išbandykite šį pasiūlymą ir jūs.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *