Paskola jaunoms šeimoms

Vis dažniau žmonės yra linkę skolintis. Įprotis pirkti daiktus išsimokėtinai, o pritrūkus pinigų kreiptis į greitas paskolas dalinančias bendroves, šiandien vertinamas kaip normalus gyvenimo būdas. Specialistai įspėja, jog įprotis skolintis gali tapti nepriklausomybe, todėl greita paskola ne visuomet yra geras variantas prisidurti prie atlyginimo. Visgi, paskola gali tapti ir puikia papildomų lėšų galimybe, tačiau visuomet naudinga žinoti, kada, kokia paskola tinka.

lgalaikė vartojamoji paskola  gali būti puikus būdas įsigyti didelį pirkinį. Galbūt planuojate pirkti naują automobilį ar kitą didelį daiktą, tad vartojamoji paskola gali būti puikus būdas prasimanyti pinigų. Tokia paskola taip pat gali padėti sunkiu gyvenimo momentu. Konsultantų teigimu, dažnai pastebima, jog vartojimo kreditu kartais pasinaudoja žmonės, atsidūrę nepalankioje situacijoje, pvz., netekę darbo. ieškant kitos darbo vietos jiems padeda paskolinta suma.

 

Ne retai Lietuvoje vartojamosios paskolos padeda jaunimui, pradedančiam savarankišką gyvenimo būdą. Vis daugiau porų nutaria pasiskolinti norėdami iškelti vestuves. Bendro gyvenimo pradžios šventė, norisi, kad būtų įspūdinga, tačiau didžiulė pramoga ir kainuoja nemažai. Tam jaunimas prašo pagalbos banke, kur mielai jiems suteikiamos vartojimo paskolos.

 

Šeimos planavimo ekspertų teigimu šiandien jaunimas tuokiasi vis vyresni. Dažniausiai taip yra todėl, kad bendra gyvenimo pradžia yra gana prabangus malonumas. Didžiausia šiandienos jaunimui iškylanti problema – sunkios sąlygos įsigyti savo būstą. Žmonės, norintys pradėti gyventi kartu, tačiau dėl to neketinantys tuoktis, praranda galimybę paimti bendrą gyvenamojo būsto paskolą. Todėl dažnu sprendimu tokioje situacijoje tampa abiem jauniems žmonėms paimti vartojamąsias paskolas ir pirkti būstą. Verta pastebėti, jog toks skolinimasis yra gerokai sudėtingesnis nei bendra turto paskola. Mat kiekvienas gali pasiskolinti tokią sumą pinigų, kuri priklauso pagal gaunamas pajamas ir esamą mokumą. Be to ne paslaptis, jog vartojamųjų paskolų palūkanos yra gerokai didesnės. Visgi, tai puikus būdas apsidrausti, kuomet žmonės dar nėra susituokę. Jei būstą pirktų tik viena poros pusė, nepaisant to, kaip žmonės gyvens, teisiškai būstas visada priklausys tam žmogui. Tuo tarpu kita pusė taip ir būtų be jokių garantijų ir įvykus neplanuotoms skyryboms liktų it musę kandusi.

 

Vartojamosios, būsto ar greitos paskolos šiandien yra didelis pagalbininkams jaunoms šeimoms ir norintiems tik pradėti šeimyninį gyvenimą. Tačiau skolinantis reikia labai gerai įsidėmėti, jog paskolinti pinigai nėra Jūsų, juos vis tiek reikės grąžinti, todėl reikia gerai įvertinti savo finansines galimybes.

Paskolos bedarbiams

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *