Pigūs skrydžiai į ledynais apgaubtą Islandiją

Kelionė yra kaip santuoka. Puikiausias būdas suklysti yra įsitikinimas, kad ją kontroliuoji. John Steinbeck.

Pasaulyje yra daug nuostabių kampelių, o pigus skrydziai suteikia galimybę kuo daugiau jų aplankyti. Tiesa, dažnai iš to didelio pasirinkimo ir tuo pačiu plačių galimybių net ir nebežinome, kuria kryptimi geriausia keliauti. Logiška, pradedantieji keliautojai pirmiausia išnaršo kaimynines šalis ir tik paskui išdrįsta pasakyti “labas” tolimesniems kraštams… Ar kada teko pagalvoti apie nuostabią šalį Islandiją, kurią daugelis sieja su nesibaigiančiais ledynais… Tiesa, daro tai klaidingai, kadangi Islandija toli gražu ne apsupta sušalusio vandenio rezultatu. Joje netik kad galima gyventi, tačiau tuo pačiu egzistuoja daug nuostabių vietų, kurias kasmet aplanko daugiau nei keli milijonai lankytojų iš viso pasaulio.

O čia apsilankyti tikrai verta. Kadangi egzistavo gana didelė paklausa, vienu metu net buvo vykdomi skrydžiai Reykjavikas – Kaunas, kuomet vos už kelis šimtus litų buvo galima patekti į veną pusę. Žinoma, tokie pasiūlymai būdavo labai reti ir dažniausiai prieš šventes, tačiau tuomet juk dažniausiai ir daugelis turi atostogų, tad verta pasinaudoti tokio tipo teikiamomis paslaugomis.

 

Pigus skrydziai į Islandiją suteikia galimybę pamatyti įspūdingus karštos versmės geizerius, kurie keliauja tiesiai iš žemės gelmių. Tai sunkiai protu suvokiamas gamtos stebuklas, kuris labai stebina. Tuo pačiu nepamirškite ir ugnikalnių, kurie Islandijoje karts nuo karto vis prasiveržia ir tuo gąsdina vietinius gyventojus. Tiesa, įdomu tai, kad Islandijoje gyvena beveik iki 50 tūkstančių lietuvaičių. Tad net jei tarp jų nėra jūsų pažįstamų, tikrai būtų įmanoma rasti gerus žmones, kurie už nedidelę kainą jus priglaustų nakvynei.

Islandija yra nuostabi ir labai paslaptinga šalis, kuri turi ką parodyti tautiečiams. Didžiausias jų pliusas – gamta, kuri yra nuostabi ir teikianti susižavėjimą. Jei norite pamatyti stebuklą mūsų žemėje – aplankyti šią nuostabią šalį… Islandija – nuostabios gamtos sala, kurios kultūra kiekviena verčia aiktelėti. Susipažinkite su vienu iš nuostabiausių ir gana mažai modernaus pasaulio palietusiu kampeliu, kuris tikrai pilnas technologijų, tačiau jos puikiai sutaria su gamta.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *