Sausa oda

Kiekvienas iš mūsų turime skirtingą odos tipą. Jis gali būti ne pastovus, tačiau keistis kartu su metų laikais. Žiemą daugelis moterų skundžiasi itin sausa oda, kuri sukelia ne tik asmeninį diskomfortą, tačiau ir kitas problemas. Kalbant apie priežastis, kodėl oda sausėja, galima paminėti ne tik prasidėjusį šildymo sezoną, kuris kenkia odai, tačiau taip pat ir šaltį, kuris mūsų laukia vos tik išėjus pro duris. Neretai tai yra ne vieninteliai veiksniai, lemiantys odos pokyčius. Žinoma, jei jūs turite riebią veido odą, greičiausiai manote, jog išsausėjusi oda nėra problema, tačiau tiek vienas, tiek kitas kraštutinumas turi savo trūkumus. Sausa oda kelia nemalonų jausmą, ji ima pleiskanoti, na o tai atrodo neestetiškai ir kelia diskomfortą. Tokiais atvejais reikia imtis skirtingų veido priežiūros priemonių, kurios padėtų įveikti šią situaciją. Tai gali būt įvairūs kremai, pieneliai ar prausikliai, skirti sausau odai, ar net aliejus. Tai, išgirdote teisingai, Natūralus šalto spaudimo aliejus yra puikus pasirinkimas veido odos drėkinimui, tad nenumokite į tai ranka. Nors kai kurie sako, jog aliejus gali užkimšti veido poras, taip nutinka tikrai ne visiems. Jei norite išsivaduoti iš sausos odos, kokybiško aliejaus naudojimas vietoje naktinio kremo yra itin geras pasirinkimas.

Žinoma, negalima pamiršti, jog odos išsausėjimas yra reiškinys, kurį reikia stengti šalinti pradedant nuo priežasčių. Tai ne visada anksčiau minėtas karštas oras ar žiemos šalnos. Kitas svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti – veido priežiūra. Niekam ne paslaptis, jog šiais laikais esama pačių įvairiausių priemonių, kurios, kaip informuoja gamintojai, gali skaistinti ir gražinti veido odą. Dėl šios priežasties naudojami prausikliai su grūdeliais, kurie pašalina negyvą odos sluoksnį ir leidžia jam atsinaujinti. Viskas gerai, jei tokios priemonės naudojamos kartą per savaitę,tačiau jei padauginsite ir veidą šveisite nuolatos – sausa oda bus jūsų veiksmų rezultatas. Tik pagalvokite, tokių šveitiklių pagalba jūs pašalinate natūraliai išsiskiriantį aliejų, tad natūralu, jog oda tik sausėja ir reikia imtis papildomų priemonių, jog ją sudrėkintumėte. Taigi, nepersistenkite naudodami įvairias priemones, nes jos gali sukelti ir neigiamą poveikį.

Grįžtant prie šilumos ir to, kaip ji veikia mūsų odą, galima paminėti, jog eko židinys yra daug geresnis pasirinkimas. Tokio tipo židiniai nesausina oro bei odos, tad galite jaustis gerai bet kokiu metų laiku. Taigi, įvertinkite šiuos aspektus bei pasiūlymus ir padarykite išvadas, kodėl jūsų oda sausėja.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *